Produkty

     ARTEsoft je společnost poskytující produkty a služby v oblasti informačních technologií se zaměřením na výrobní a obchodní firmy. Všechny naše produkty jsou zaměřeny na vysokou úroveň kvality, jednoduchost, použitelnost, na stálou inovaci z hlediska rozvoje a využitelnosti nových technologi...

Hlavni produkty společnosti

  • Shopfloor Control - sběr a řízení dat z dílen, skladů, detailní sledování výroby. Více..
  • eMob - objednávky a prodej z vozu. Více..
  • eSemafor  bezdrátová WiFi čtečka EAN & RFID Více..

Shopfloor Control


     Unikátní řešení pro sledování dat ve výrobě. Vychází se z Chryslerovského principu řízení kvality vniřního zákazníka, který byl popsán cca v 50. - 60. letech, kdy každé pracoviště je odběratelem předchozího a dodavatelem následujícího pracoviště. Cílem je omezit plýtvání nekvality na minimum více..

eMob


     Umožňuje zobrazovat a modifikovat data ve vašem informačním systému přímo ve firmě nebo a to hlavně mobilně kdekoliv a kdykoliv. Připojením mobilního zařízení uživatel přímo získává informace z informačního systému např. stav skladu, ceníky, akce, informace o zákaznících a pod. více..

eSemafor


     Bezdrátová čtečka EAN & RFID slouží ke snímání čárových kódů snímačem 1D CCD (2D na dotaz) a RFID tagu 125kHz v jednom zařízení. Čtečka pracuje nezávisle na operačním systému a lze jí použít pro Windows, Linux, Android apod. více..

eSemafor Lite

Bezdrátová WiFi čtečka

  EAN & RFIDširoké použití v průmyslu, výrobě, skladech a pod.


více..

Bezplatná

linka


Po-Pá    9 -15 hod

800 222 022

 

Volejte zdarma pro podrobnější informace o

 Shoopfloor Control

Platí z celé ČR